Dětský pokoj - INNEX Dětský pokoj - INNEX

Innex - stínění a design

Dětský pokoj

Fotogalerie

#dětskýpokoj

Dětské pokoje na míru i pro ty nejmenší

Dětský pokoj pro holku i kluka

Realizace dvou dětských pokojů v soukromé vily kousek od Liberce proběhla kompletně v režii INNEX. Postarali jsme se o výběr a dodání sedacího nábytku, stolů, skříní a postelí a mimo jiné i doplňků jako záclony, závěsy, koberce či tapety.

Konkrétně tapety z dětské kolekce dodavatele Designers Guild dodaly jednotlivým pokojům osobitost a originalitu. Vzory tapet jasně udávají jakému pohlaví prostor patří. V holčičím pokoji si naše designérka Monika Ciprová vyhrála například s čelem postele, kde využila knoflíků v čalounění pro hru s barvami, které se dále odráží ve zbytku interiéru.

Kancelářské židle od italského dodavatel Gaber jsou snadné na údržbu díky eco potahům, které lze lehce otřít. Spolu s na míru navrženými skříněmi tvoří funkční celek, který je snadný na úklid, organizaci a poskytuje dítěti maximum úložného prostoru.

V neposlední řadě jsme pokoje ochránili před nežádoucím slunečním svitem a to záclonami a závěsy z přírodních tkanin a také dvojitým plisé s termoizolační funkčností, a to díky vzduchovým komorám.

 

Použité produkty